banner-sposnor-gora 2

U11 wygrywa turniej w Bydgoszczy 22/23

W dniach 2-4 czerwca 2023 roku w Bydgoszczy nasz zespół U12 wygrał XIII Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Dziewcząt z okazji Dnia Dziecka.

Gratulujemy!

Sokołowianki z rocznika 2012 rywalizowały w gronie 10 zespołów, które podzielono na dwie 5 zespołowe grupy.

Dziewczęta prowadzone przez trenera Mariusza Świerka i Ewelinę Benedykciuk w grupie nie miały sobie równych wygrywając każde spotkanie dużą różnicą punktową.

Dopiero w finale dwie pierwsze kwarty meczu z drużyną z Ksawerowa były wyrównane. Od początku trzeciej kwarty sokołowianki zaczynały wyraźnie dominować na boisku i ostatecznie mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

Jest to już drugie zwycięstwo tej drużyny w turnieju rangi ogólnopolskiej.