Wyniki

Drużyna1234SumaWynik
MPKK Sokołów SA Sokołów Podl.2717121470Win
GTK VBW Gdynia231681865Loss

Mecz 8. kolejki fazy zasadniczej grupy A 1 Ligi Kobiet PZKosz 2023/2024 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski - GTK VBW Gdynia --- Sobota 2 grudnia , godzina 18:30. Hala ZS nr 1 przy ulicy M.C. Skłodowskiej 24. Zapraszamy! Wstęp wolny. --- Transmisja wideo >>> YT PZKosz Relacja tekstowa i statystyki >>> rozgrywki.pzkosz.pl --- W minionym sezonie 1 Ligi Kobiet zespół z Gdyni zajął 4 miejsce w grupie A z bilansem 15-9. W fazie play-off wygrany dwumecz z MON-POLem Płock i porażka z Wisłą Kraków. Nasze spotkania z sezonu 22/23 : - w Sokołowie 74 do 64 dla MPKK po 2 dogrywkach - w Gdyni 57 do 69 dla MPKK --- W sezonie 23/24 nasi rywale mają bilans 8 wygranych i żadnej porażki. Z 16 punktami zajmują 1 miejsce w tabeli grupy A [jeden mecz więcej od nas, rozegrany awansem z Lublinem]. Ostatni mecz : GTK VBW Gdynia 108 : 70 AZS UG --- Liderkami zespołu są : - Karolina Ułan 14.3 pkt na mecz - Agata Gilmajster 13 pkt - Karolina Maj 10.5 pkt - Wiktoria Stasiak 10.4 - Justyna Rudzka 9.3 pkt Pełne statystki zespołu : https://shorturl.at/muv47

Hala

Hala ZS1
// position we will use later var lat = 52.40885945976904; var lon = -337.7644130207061; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 15); // set map tiles source L.tileLayer('https://tile.openstreetmap.org/{z}/{x}/{y}.png', { attribution: 'Map data © OpenStreetMap contributors', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();