banner-sposnor-gora 2

Grupa Sokołów S.A. sponsorem strategicznym MPKK w sezonie 2023/2024

Sponsorem strategicznym naszego klubu w nadchodzącym sezonie 2023/2024 pozostanie grupa Sokołów SA..

Spółka Akcyjna Sokołów nieprzerwanie od wielu lat jest mecenasem kobiecej koszykówki w Sokołowie Podlaskim i to dzięki jej wsparciu nasze zespoły zdobywały medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz wygrywały rywalizację w 1 Lidze Kobiet.

Dziękujemy za zaufanie!

Sokołów SA jest jednym z największych producentów mięsa w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z liderów branży w Polsce.

Od lat wyznacza standardy w branży przetwórstwa mięsnego i jesteśmy prekursorem zmian. Dzięki prowadzonym od wielu lat konsekwentnym i skutecznym działaniom marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce.

Grupa Sokołów zatrudnia niemal 10 000 osób. Główna siedziba spółki mieści się w Sokołowie Podlaskim.

W skład Grupy wchodzi 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu, Tarnowie i Osiu oraz 4 spółki zależne: Sokołów Logistyka, Sokołów Service, Agro Sokołów i Sokołów-Net.

Grupa Sokołów S.A. do produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości, w znacznej części pozyskiwane w ramach programów współpracy z hodowcami. Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC. Wszystkie zakłady posiadają certyfikat ISO14001, potwierdzający spełnianie najwyższych wymagań dotyczących środowiska.

https://sokolow.pl/

https://sokolowsa.pl/firma